Αποτελέσματα αγώνων και το πρόγραμμα της Κυριακής

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 / 2 / 2017 Ωρα 1.00 ΣΚΟΡ
Β’ 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ 0-0
Α’ ΕΠΣΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 0-0
Α’ ΕΠΣΕ ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 4-2
Α’ ΕΠΣΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 1-1
Α’ ΕΠΣΕ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 2-1
Α’ ΕΠΣΕ ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 3-1
Β’ 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ 2-1
Β’ 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 3-0
Β’ 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 0-3
Β’ 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 1-1
Β’ 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 1-1
Β’ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ 1-5
Β’ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΝΑΓ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ 2-2
Β’ 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ 1-1
Β’ 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ 1-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 / 2 /2017 Ωρα 10.30 ΓΗΠΕΔΟ
Γ’ 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΚ Ν.ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ Ν. ΠΥΡΓΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 / 2 /2017 Ωρα 11.30 ΓΗΠΕΔΟ
Γ’ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
Γ’ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΑΚΑΔ. Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γ’ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΡΚΟΥ ΛΑΟΥ
Γ’ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠ. ΔΡΟΣΙΑΣ
Γ’ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 / 2 /2017 Ωρα 12.00 ΓΗΠΕΔΟ
Γ’ 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΓΙΑΛΤΡΩΝ
Γ’ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΙΣΣΩΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ  19 / 2 /2017 Ωρα 1.30 ΓΗΠΕΔΟ
Β’ 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ Ν. ΠΥΡΓΟΥ
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 / 2 /2017 Ωρα 3.00 ΓΗΠΕΔΟ
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 / 2 /2017 Ωρα 3.30 ΓΗΠΕΔΟ
Α’ ΕΠΣΕ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ
Α’ ΕΠΣΕ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
Β’ 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΟΠΑ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ
Β’ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
Β’ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΟ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΡΟΣΙΑΣ
Β’ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔAΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ
Β’ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ
Β’ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΒΑΘΕΟΣ
Β’ 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ ΚΟΣΚΙΝΩΝ
Β’ 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
Β’ 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
Γ’ 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΓΙΟΥ
Γ’ 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ
Γ’ 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ

Comments

comments

Author: kimiforum