ΜΙΚΤΕΣ ΕΥΒΟΙΑΣ: Θέλουν να πανηγυρίσουν την πρώτη θέση και στους Παίδες και στους Νέους

(8/2) τα …σπουδαία για τις μικτές Εύβοιας που διεκδικούν πρόκριση στην επόμενη φάση, τόσο στους Παίδες, όσο και στους Νέους.

Οι ομάδες της ΕΠΣ Ευβοίας θα διασταυρώσουν τα ξίφη τους με τις αντίστοιχες της ΕΠΣ Καρδίτσας.

Στους Νέους και οι δύο ομάδες θέλουν τη νίκη, διότι σε περίπτωση ισοπαλίας, την πρώτη θέση θα καπαρώσει η ΕΠΣ Θεσσαλίας αν, και έχει ρεπό.

Στους Παίδες, όποια ομάδα κερδίσει θα σφραγίσει το εισιτήριο για την επόμενη φάση (η Θεσσαλία έχει βγει ήδη νοκ άουτ).

Αν το αυριανό παιχνίδι έρθει «Χ», τότε η Εύβοια και η Καρδίτσα θα οδηγηθούν σε νέο παιχνίδι μπαράζ.

Επομένως, τα δύο αυριανά ματς είναι ιδιαίτερα κρίσιμα για τις δύο ομάδες του νομού μας που θέλουν να πανηγυρίσουν …δις, καθώς σε περίπτωση που επαληθευτεί το παραπάνω σενάριο, θα πρόκειται για μία ξεχωριστή επιτυχία του ευβοϊκού ποδοσφαίρου.

Ο αγώνας των Παίδων θα αρχίσει στη 1 μ.μ. και ο αγώνας των Νέων στις 3μ.μ.

Δείτε στους παρακάτω πίνακες τα ονόματα των νεαρών ποδοσφαιριστών της Εύβοιας που κλήθηκαν από τον προπονητή Δημήτρη Καλέντζη για τα αυριανά παιχνίδια.

ΜΙΚΤΗ ΝΕΩΝ ΟΜΑΔΑ
1   ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΚ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2   ΠΑΤΤΑΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ε.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3   ΤΣΑΛΛΑΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΕΥΡΙΠΟΥ
4   ΧΑΛΙΩΤΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ε.ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ
5   ΣΤΑΘΑΡΑΣ     ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α.Ο.ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
6   ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ
7   ΣΤΡΑΤΗΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ο.Σ.Φ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
8   ΚΑΛΕΝΤΖΗΣ     ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.Ε.ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ
9   ΠΑΤΕΡΙΤΣΑΣ     ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α.Ο.ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
10   ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑ  ΑΥΛΙΔΑΣ
11   ΜΑΙΣΟΓΛΟΥ     ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ε.ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ
12   EΥΣΤΑΘΙΟΥ     ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΕΥΡΙΠΟΥ
13   ΛΥΣΕΑΣ     ΜΑΡΙΟΣ Α.Ε.ΤΑΞΙΑΡΧΗ
14   ΣΑΧΙΝΗΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ο.Σ.Φ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
15   TZANOΣ   ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.Ε.ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ
16   ΣΤΟΥΠΑΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ  ΨΑΧΝΩΝ
17   ΓΚΙΚΑΣ     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
18   ΖΑΝΙΟΣ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Ε.ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ
19   ΜΟΛΕΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΕΥΡΙΠΟΥ

 

ΜΙΚΤΗ ΠΑΙΔΩΝ ΟΜΑΔΑ
1   ΜΙΧΟΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ε.ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ
2   ΣΑΡΡΗΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΚΗ  2003
3   ΠΟΓΚΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.Ε.ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ
4   ΑΛΑΦΑΚΗΣ     ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο.ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
5   ΓΙΑΛΟΣ     ΜΙΧΑΛΗΣ Α.Ο.ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
6   ΠΑΠΑΚΩΝ/ΝΟΥ    ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ
7   ΤΖΑΦΕΡΗΣ     ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ
8   ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ     ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ
9   ΜΗΤΡΟΥ    ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΕΡΕΤΡΙΑ
10   ΚΙΚΙΔΗΣ     ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΡΕΤΡΙΑ
11   ΣΠΥΡΟΥ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο.ΚΥΖΙΚΟΣ
12   ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο.ΚΥΖΙΚΟΣ
13   ΠΑΣΣΑΣ    ΣΤΡΑΤΟΣ Α.Ο.ΚΥΖΙΚΟΣ
14   ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ     ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο.ΚΥΖΙΚΟΣ
15   ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ     ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Ε.ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ
16   ΠΟΔΑΡΑΣ     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ
17   ΤΣΑΟΥΣΗΣ     ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΡΙΠΟΣ
18   ΜΕΤΑΞΑΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

 

Comments

comments

Author: kimiforum