B’ EΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογίες-βαριά ήττα για τον ΑΟΚ

Β 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΟΡ
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ 1-0
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΑΟ ΩΡΕΩΝ 1-1
ΟΠΑ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ 1-0
ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 1-3
ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 0-2
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ 2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 1-4
ΡΕΠΟ: ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β
1 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ* 37
2 ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ* 24
3 ΣΚΕΠΑΣΤΗ* 23
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ* 23
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ* 23
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ* 23
7 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ* 22
8 ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ* 20
9 ΑΟ ΩΡΕΩΝ* 18
10 ΑΝΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ* 15
11 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ 12
12 ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ* 11
13 ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ* 10
14 ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ* 6
15 ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ* 4

* Με αστερίσκο οι ομάδες που έχουν κάνει το ρεπό τους

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ 1ος όμιλος 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
28/01/17 15:00 ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ
28/01/17 15:00 ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΟΠΑ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ ΚΗΡΙΝΘΟΥ
28/01/17 15:00 ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
28/01/17 15:00 ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΑΤΡΟΜ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΣΚΕΠΑΣΤΗΣ
29/01/17 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ
29/01/17 15:00 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΑΙΔΗΨΟΥ
29/01/17 15:00 ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΚΡΑΤ. ΚΕΧΡΙΩΝ

 

Β 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΟΡ
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ 2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΝΑΓ. ΕΥΡΙΠΟΥ 3-2
ΑΝΑΓ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. 1-6
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ 1-0
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2-0
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2-1
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔAΣ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ 0-1
ΡΕΠΟ: ΚΑΝΗΘΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ* 35
2 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ* 34
3 ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ* 33
4 ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ* 25
5 ΑΟ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ* 23
6 ΑΝΑΓ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ* (-2) 17
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ* 17
8 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ* 16
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ* 16
10 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 15
11 ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ* 14
12 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ* 11
13 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ* 9
14 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ* 7
15 ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ 5

* Με αστερίσκο οι ομάδες που έχουν κάνει το ρεπό τους

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ 2ος όμιλος 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
28/01/17 15:00 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΔΡΟΣΙΑΣ
28/01/17 15:00 ΑΝΑΓ. ΕΥΡΙΠΟΥ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
28/01/17 15:00 ΑΟ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΠΑΛΙΟΥΡΑ
28/01/17 15:00 ΑΝΑΓ.ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔAΣ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
29/01/17 15:00 ΕΥΒΟΙΚ. ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
29/01/17 15:00 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΦΥΛΛΩΝ
29/01/17 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
ΡΕΠΟ: ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ

 

Β 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΟΡ
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ 4-0
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 3-1
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ 1-0
ΑΟ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ ΑΟ ΚΥΜΗΣ 5-0
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 1-0
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ 1-3

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β
1 ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 30
2 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ 29
3 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 28
4 ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 27
5 ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ 24
6 ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ 22
7 ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ 21
8 ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ 18
9 ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ 13
10 ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 13
11 ΚΥΜΗ (-2) 6
12 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ 6

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ  3ος όμιλος 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
28/01/17 13:00 ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΖΑΡΑΚΩΝ
28/01/17 15:00 ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΚΟΣΚΙΝΩΝ
29/01/17 15:00 ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ
29/01/17 15:00 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΚΥΜΗΣ
29/01/17 15:00 ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
29/01/17 15:00 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ ΚΑΡΥΣΤΟΥ

 

 

 

Comments

comments

Author: kimiforum