Β’ ΕΠΣΕ: Aποτελέσματα και βαθμολογίες

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΟΡ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 3-1
ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 3-1
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 1-0
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 2-0
ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ 1-4
ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 2-5
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 1-3
ΡΕΠΟ: ΟΠΑ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β
1 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ* 34
2 ΣΚΕΠΑΣΤΗ* 23
3 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 23
4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ* 22
5 ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ* 22
6 ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ* 21
7 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ* 20
8 ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ* 17
ΑΟ ΩΡΕΩΝ* 17
10 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ* 15
11 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ 12
12 ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ* 11
13 ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ* 7
14 ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ* 6
15 ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ* 1

* Με αστερίσκο οι ομάδες που έχουν κάνει το ρεπό τους

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  7-8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος όμιλος 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
07/01/17 15:00 ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
07/01/17 15:00 ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΠΗΛΙΟΥ
07/01/17 15:00 ΟΠΑ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ ΑΙΔΗΨΟΥ
07/01/17 15:00 ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗΣ
08/01/17 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ
08/01/17 15:00 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΑΙΔΗΨΟΥ
08/01/17 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΡΕΠΟ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΟΡ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 1-1
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 1-1
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ 1-2
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 0-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔAΣ 1-2
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΑΓ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ 2-1
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ. 0-3
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΡΕΠΟ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ/ΠΡΩΤΕΥΣ Σ.Φ.Χ.* 32
2 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ* 31
3 ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ* 31
4  ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ* 23
5 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ* 23
6  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ* (-2) 17
7 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ* 16
8 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ* 16
9 ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ* 14
10 ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14
11 ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ “Ο ΑΠΟΛΛΩΝ”* 12
12 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ* 9
13 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ* 8
14  ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ* 7
15 ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ 5

* Με αστερίσκο οι ομάδες που έχουν κάνει το ρεπό τους

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  7-8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος όμιλος 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
07/01/17 15:00 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
07/01/17 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΒΑΘΕΟΣ
07/01/17 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ
08/01/17 15:00 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
08/01/17 15:00 ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ
08/01/17 15:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ
08/01/17 15:00 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔAΣ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΤΣΑΛΙΚΗ-ΠΑΠΙΛΑ
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΡΕΠΟ

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΟΡ
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ 0-1
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ 3-1
ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 3-2
ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 0-2
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ 4-1
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 0-2

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β
1 ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 27
2 ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 27
3 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ 26
4 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ* 22
5 ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ 21
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ 21
7 ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ* 19
8 ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ 15
9 ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ 13
10 ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 13
11 ΚΥΜΗ (-2) 6
12 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ 6

* Με αστερίσκο έχουν έναν αγώνα λιγότερο

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  7-8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3ος όμιλος 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
07/01/17 15:00 ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ ΔΥΣΤΟΥ
08/01/17 12:00 ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΣΚΥΡΟΥ
08/01/17 15:00 ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
08/01/17 15:00 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ
08/01/17 15:00 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
08/01/17 15:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡ. ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΒΡΥΣΗΣ

Comments

comments

Author: kimiforum