Β’ ΕΠΣΕ: Aποτελέσματα και βαθμολογίες

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΟΡ
ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ 5-0
ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 0-2
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ 4-3
ΟΠΑ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ 2-1
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ 1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΟ ΩΡΕΩΝ 1-0
ΡΕΠΟ: ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β
1 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ* 31
2 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 23
3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ* 22
4 ΣΚΕΠΑΣΤΗ* 20
5 ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ* 19
6 ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ* 18
7 ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ* 17
8 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ* 17
9 ΑΝΑΓΕΝ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ* 15
10 ΑΟ ΩΡΕΩΝ* 14
11 ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ* 11
12 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ 9
13 ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ 7
14 ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ* 6
15 ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ* 1

 * Με αστερίσκο οι ομάδες που έχουν κάνει το ρεπό τους

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ 1ος όμιλος 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
17/12/16 15:00 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΑΟ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΚΕΧΡΙΩΝ
17/12/16 15:00 ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΑΝΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ Ν.ΠΥΡΓΟΥ
17/12/16 15:00 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΙΔΗΨΟΥ
17/12/16 15:00 ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΡΤΕΜIΣΙΟΥ
18/12/16 15:00 ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
18/12/16 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ Ν.ΠΥΡΓΟΥ
18/12/16 15:00 ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΚΗΡΙΝΘΟΥ
ΡΕΠΟ: ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΟΡ
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ 2-1
AΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2-1
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔAΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 5-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΕΡΜΗΛΙΟΣ 2-1
ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 5-1
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ 2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ 4-1
ΡΕΠO: ΚΑΛΟΧΩΡ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β
1 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 31
2 ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ* 30
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ* 29
4 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ* 20
5 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ* 23
6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ (-2) 17
7 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ* 15
8 ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ* 13
9 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ* 13
10 ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11
11 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ* 9
12 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ* 9
13 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ* 7
14 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ* 7
15 ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ 5

* Με αστερίσκο οι ομάδες που έχουν κάνει το ρεπό τους

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ 2ος όμιλος 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
17/12/16 15:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
17/12/16 15:00 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΔΡΟΣΙΑΣ
18/12/16 15:00 ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ
18/12/16 15:00 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
18/12/16 15:00 ΑΝΑΓ. ΕΥΡΙΠΟΥ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔAΣ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
18/12/16 15:00 ΑΟ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΑ
18/12/16 15:00 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΦΥΛΛΩΝ
ΡΕΠΟ: ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΟΡ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ 2-0
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΑΟ ΚΥΜΗΣ 2-0
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 2-0
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ 1-0
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ 1-3
ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2-1

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β
1 ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 27
2 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ 26
3 ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 24
4 ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ 21
5 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ* 19
6 ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ 18
7 ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ* 16
8 ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ 15
9 ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ 10
10 ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 10
11 ΚΥΜΗ (-2) 6
12 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ 6

* Με αστερίσκο οι ομάδες που έχουν κάνει το ρεπό τους

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ  3ος όμιλος 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
17/12/16 13:00 ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
17/12/16 15:00 ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΔΥΣΤΟΥ
18/12/16 15:00 ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ
18/12/16 15:00 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΚΥΜΗΣ
18/12/16 15:00 ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
18/12/16 15:00 ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ ΖΑΡΑΚΩΝ

Comments

comments

Author: kimiforum