Β’ ΕΠΣΕ: Aποτελέσματα και βαθμολογίες

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΚΟΡ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΟΠΑ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ 2-0
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 0-0
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 0-2
ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 0-0
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 2-2
ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 0-3
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ 4-0
ΡΕΠΟ: ΣΚΕΠΑΣΤΗ

 

BAΘΜΟΛΟΓΙΑ Β
1  ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ* 28
2  ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 20
3  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ* 19
4  ΣΚΕΠΑΣΤΗ* 17
5  ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ* 17
6  ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 17
7  ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ* 16
8  ΑΡΤΕΜIΣΙΑΚΟΣ* 15
9  ΑΟ ΩΡΕΩΝ* 14
10  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ* 12
11  ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ* 11
12  ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ 9
13  ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ 7
14  ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ* 6
15  ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ* 1

 * Με αστερίσκο οι ομάδες που έχουν κάνει το ρεπό τους

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ  EΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
10/12/16 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
10/12/16 15:00 ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗΣ
10/12/16 15:00 ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
11/12/16 15:00 ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΠΗΛΙΟΥ
11/12/16 15:00 ΟΠΑ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΙΔΗΨΟΥ
11/12/16 15:00 ΑΝΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ
11/12/16 15:00 ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΚΟΡ
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 0-4
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔAΣ 0-3
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 2-1
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 1-2
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 0-3
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ 1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3-2
ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β
1  ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 30
2  ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 28
3  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ XAΛΚΙΔΑΣ* 26
4  ΑΟ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ* 20
5  ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ* 20
6  ΕΡΜΗΛΙΟΣ* 15
7  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ (-2)* 14
8  ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11
9  ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ* 10
10  ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ* 10
11  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ* 9
12  ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ* 7
13  ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ* 7
14  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ* 6
15  ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ 5

 * Με αστερίσκο οι ομάδες που έχουν κάνει το ρεπό τους

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ 2ος όμιλος 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
10/12/16 15:00 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
10/12/16 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΒΑΘΕΟΣ
10/12/16 15:00 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔAΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΣΑΛΙΚΗ
10/12/16 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
11/12/16 15:00 ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ
11/12/16 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
11/12/16 15:00 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΥΛΛΩΝ
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΡΕΠΟ

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΚΟΡ
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ 3-1
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ 3-2
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 2-0
ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2-2
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ 3-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 3-1

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β
1 ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 27
2  ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ 23
3  ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 21
4  ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ 18
5  ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ 18
6  ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ* 16
7  ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ* 13
8  ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ 12
9  ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ 10
10  ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 10
11  ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ 6
12  ΚΥΜΗ (-2) 6

 * Κάρυστος και Σκύρος  έχουν έναν αγώνα λιγότερο

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
10/12/16 15:00 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ
10/12/16 15:00 ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΖΑΡΑΚΩΝ
11/12/16 12:00 ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΣΚΥΡΟΥ
11/12/16 15:00 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
11/12/16 15:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΒΡΥΣΗΣ
11/12/16 15:00 ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΚΟΣΚΙΝΩΝ

Comments

comments

Author: kimiforum