B’ EΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογίες-Νικη για τον ΑΟΚ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΟΡ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ 2-0
ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 1-1
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ ΟΠΑ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ 2-0
ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 4-0
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ 0-2
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 3-0
ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ 5-1
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΩΡΕΩΝ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β
1  ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 22
2  ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 15
3  ΣΚΕΠΑΣΤΗ 15
4  ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ* 14
5  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ* 13
6  ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ* 12
7  ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 12
8  ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 10
9  ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ* 8
10  ΑΟ ΩΡΕΩΝ* 7
11  ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ 6
12  ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ 6
13  ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ* 6
14  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ* 5
15  ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ* 1

* ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΑΣΤΕΡΙΣΚΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΡΕΠΟ ΤΟΥΣ

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ  EΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
19/11/16 15:00 ΑΝΑΓ, ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ
19/11/16 15:00 ΟΠΑ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΑΙΔΗΨΟΥ
19/11/16 15:00 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ
19/11/16 15:00 ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ Ν. ΠΥΡΓΟΥ
20/11/16 15:00 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΚΕΧΡΙΩΝ
20/11/16 15:00 ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ
20/11/16 15:00 ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΟΡ
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔAΣ ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ 1-0
ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 2-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ 0-2
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 1-1
ΑΟ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 1-0
ΡΕΠΟ: ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β
1  ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 24
2  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ* 19
3  ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 19
4  ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ 16
5  ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ* 14
6  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ* (-2) 11
7  ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10
8  ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ* 9
9  ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ* 7
10  ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7
11  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ 6
12  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 5
13  ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ* 4
14  ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ 4
14  ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ* 3

* ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΑΣΤΕΡΙΣΚΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΡΕΠΟ ΤΟΥΣ

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ EΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
19/11/16 15:00 ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ
19/11/16 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔAΣ ΒΑΘΕΟΣ
19/11/16 15:00 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΝΑΓ.ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
19/11/16 15:00 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
20/11/16 15:00 ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚ. ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ
20/11/16 15:00 ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΒΑΘΕΟΣ
20/11/16 15:00 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΟ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΡΕΠΟ

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΟΡ
ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ 2-1
ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ 2-0
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 0-1
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ 4-1
ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 2-0
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ 1-1

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β
1  ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 21
2  ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ 17
3  ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 15
4  ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ 13
5  ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ 11
6  ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ* 10
7  ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ 10
8  ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ* 9
9  ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ 9
10  ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 8
11  ΚΥΜΗ (-2) 5
12  ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ 2

* ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΑΣΤΕΡΙΣΚΟ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ EΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
19/11/16 15:00 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ
20/11/16 12:00 ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ ΣΚΥΡΟΥ
20/11/16 15:00 ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ
20/11/16 15:00 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
20/11/16 15:00 ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
20/11/16 15:00 ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΔΥΣΤΟΥ

Comments

comments

Author: kimiforum