Σε ποιο γήπεδο θα πάτε το Σαββατοκύριακο

ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ Ωρα 2.45 ΓΗΠΕΔΟ
Β-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ Ωρα 3.15 ΓΗΠΕΔΟ
A’ ΕΠΣΕ ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ Π. ΛΑΟΥ
A’ ΕΠΣΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
A’ ΕΠΣΕ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΙΔΗΨΟΥ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΡΟΣΙΑΣ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΒΑΘΕΟΣ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΠΙΛΑ
Β-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΔΥΣΤΟΥ
Β-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ
Γ-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΚ Ν.ΠΥΡΓΟΥ ΑΟ ΑΓΙΟΥ Ν. ΠΥΡΓΟΥ
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ Ωρα 11.00 ΓΗΠΕΔΟ
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Π. ΛΑΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ Ωρα 11.30 ΓΗΠΕΔΟ
Β-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΣΚΥΡΟΥ
Γ-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΛΙΜΝΗΣ
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠ. ΒΑΘΕΟΣ
Γ-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ Ωρα 12.00 ΓΗΠΕΔΟ
Γ-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΑ ΚΡΙΕΖΩΝ
Γ-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΓΙΑΛΤΡΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ Ωρα 3.00 ΓΗΠΕΔΟ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ Ωρα 3.15 ΓΗΠΕΔΟ
A’ ΕΠΣΕ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
A’ ΕΠΣΕ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ
A’ ΕΠΣΕ ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗΣ
A’ ΕΠΣΕ ΑΟ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ ΑΡΤΑΚΗΣ
A’ ΕΠΣΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΨΑΧΝΩΝ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΚΗΡΙΝΘΟΥ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ ΚΕΧΡΙΩΝ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΤΕΜIΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ AΙΔΗΨΟΥ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΒΑΘΕΟΣ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Π. ΛΑΟΥ
Β-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
Β-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Γ-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ ΑΝΑΓ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ ΖΑΡΑΚΩΝ

egnomi.gr

Comments

comments

Author: kimiforum