B’ EΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογίες

Β1 Ομιλος

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΟΡ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 0-0
ΟΠΑ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 3-4
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΟ ΩΡΕΩΝ 0-0
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 0-4
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 3-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ 2-0
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ 5-1
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΡΕΠΟ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β
1  ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 19
2  ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 15
3  ΣΚΕΠΑΣΤΗ 12
4  ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ* 11
 ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ* 11
6  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ* 10
 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 10
8  ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 9
9  ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ* 8
10  ΑΟ ΩΡΕΩΝ 7
11  ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ 6
 ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ 6
13  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ* 4
14  ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ* 3
15  ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ* 1

* ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΑΣΤΕΡΙΣΚΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΡΕΠΟ ΤΟΥΣ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ EΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
12/11/16 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
12/11/16 15:00 ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
12/11/16 15:00 ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ ΟΠΑ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΡΤΕΜIΣΙΟΥ
13/11/16 15:00 ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΣΚΕΠΑΣΤΗΣ
13/11/16 15:00 ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΚΗΡΙΝΘΟΥ
13/11/16 15:00 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΙΔΗΨΟΥ
13/11/16 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ Ν. ΠΥΡΓΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΩΡΕΩΝ

 

Β2 Ομιλος

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΟΡ
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ 3-1
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ 4-3
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΕΡΜΗΛΙΟΣ 0-1
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2-0
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 0-1
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔAΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. 0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1-2
ΡΕΠΟ: ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β
1   ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 21
2  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.* 18
3  ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ 16
 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 16
5  ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ* 11
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ (-2) 11
7  ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ* 9
8  ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7
 ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 7
10  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ 6
11  AΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ* 4
12  ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ* 4
13  ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ 4
14  ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ* 3
15  ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ* 1

* ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΑΣΤΕΡΙΣΚΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΡΕΠΟ ΤΟΥΣ

ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
12/11/16 15:00 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔAΣ ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΤΣΑΛΙΚΗ
12/11/16 15:00 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΦΥΛΛΩΝ
12/11/16 15:00 ΑΝΑΓΕΝ. ΕΥΡΙΠΟΥ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ Π. ΛΑΟΥ
12/11/16 15:00 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΔΡΟΣΙΑΣ
13/11/16 15:00 ΑΝΑΓΕΝ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
13/11/16 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  Σ.Φ.Χ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ Π. ΛΑΟΥ
13/11/16 15:00 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΠΑΛΙΟΥΡΑ
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΡΕΠΟ

 

Β3 Ομιλος

AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΟΡ
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1-2
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ ΑΟ ΚΥΜΗΣ 0-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 0-1
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ 2-2
ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 0-2
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ 1-1

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β
1  ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 18
2  ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ 16
3  ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ 13
4  ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 12
5  ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ 10
 ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ 10
 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ* 10
8  ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ* 9
9  ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ 6
10  ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 5
11  ΚΥΜΗ (-2) 2
12  ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ 2

* ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΑΣΤΕΡΙΣΚΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΡΕΠΟ ΤΟΥΣ

ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
12/11/16 13:00 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΚΥΜΗΣ
12/11/16 15:00 ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ ΚΟΣΚΙΝΩΝ
12/11/16 15:00 ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΔΥΣΤΟΥ
13/11/16 15:00 ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ ΖΑΡΑΚΩΝ
13/11/16 15:00 ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
13/11/16 15:00 ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ ΚΑΡΥΣΤΟΥ

Comments

comments

Author: kimiforum