Β’ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα – Bαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος όμιλος 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΠΑ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 1-1
ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ 5-1
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ 0-1
 ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 4-1
ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 0-6
ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ ΡΕΠΟ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β
1 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 43
2 ΑΡΤΕΜIΣΙΑΚΟΣ 27
3 ΣΚΕΠΑΣΤΗ* 26
4 ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ 26
5 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ* 24
6 ΑΟ ΩΡΕΩΝ 24
7 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 23
8 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ* 23
9 ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ* 23
10 ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ 15
11 ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 15
12 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ 12
13 ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ 11
14 ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ 9
15 ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ 4

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος όμιλος 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
11/02/17 15:00 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΑΙΔΗΨΟΥ
11/02/17 15:00 ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
11/02/17 15:00 ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗΣ
12/02/17 15:00  ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ ΚΕΧΡΙΩΝ
12/02/17 15:00 ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΟΥ
12/02/17 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΠΑ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
12/02/17 15:00 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΡΕΠΟ

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος όμιλος 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 4-4
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ 2-1
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΥΣ Σ.Φ.Χ. 0-0
 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ 2-0
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ 0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ  ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 2-0
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔAΣ ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ 0-3
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΡΕΠΟ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 39
2 ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ 37
3 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ * 35
4 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ 29
5 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ * 24
6 ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 23
7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ  (-2) 20
8 ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 18
9 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 18
10 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ 16
11 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16
12 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13
13 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ 12
14 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 11
15 ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ 5

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος όμιλος 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
11/02/17 15:00 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΦΥΛΛΩΝ
11/02/17 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΥΣ Σ.Φ.Χ. ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
11/02/17 15:00 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔAΣ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΤΣΑΛΙΚΗ-ΠΑΠΙΛΑ
11/02/17 15:00 ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-
12/02/17 15:00 ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ
12/02/17 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
12/02/17 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΡΕΠΟ

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3ος όμιλος 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 0-3
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 0-1
ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ 1-1
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 4-0
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ 2-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ 3-0

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β
1 ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 36
2 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 34
3 ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 33
4 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ 32
5 ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ 27
6 ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ 27
7 ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ 22
8 ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ 21
9 ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ 14
10 ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 13
11 ΚΥΜΗ (-2) 7
12 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ 6

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3ος όμιλος 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
11/02/17 15:30 ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΖΑΡΑΚΩΝ
12/02/17 12:00 ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΣΚΥΡΟΥ
12/02/17 15:00 ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ
12/02/17 15:00 ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΚΟΣΚΙΝΩΝ
12/02/17 15:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΒΡΥΣΗΣ
12/02/17 15:00 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΚΑΡΥΣΤΟΥ

 

Comments

comments

Related posts