Β’ ΕΠΣΕ: Aποτελέσματα και βαθμολογίες

1ος Ομιλος

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ σκορ
ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 2-2
ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ 4-0
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΑΟ ΩΡΕΩΝ 0-1
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ 5-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ 4-3
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΟΠΑ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ 3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ 1-0
ΡΕΠΟ: ΑΡΤΕΜIΣΙΑΚΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β
1  ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ* 25
2  ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 19
3  ΣΚΕΠΑΣΤΗ * 17
4  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ* 16
5  ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ* 16
6  ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 16
7  ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ* 15
8  ΑΟ ΩΡΕΩΝ* 13
9  ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 12
10  ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ* 11
11  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ* 11
12  ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ 7
13  ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ 6
14  ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ* 6
15  ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ* 1

* Με αστερίσκο οι ομάδες που έχουν κάνει το ρεπό τους

EΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ 1ος όμιλος 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
03/12/16 15:00 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΟΠΑ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ ΚΕΧΡΙΩΝ
03/12/16 15:00 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΓΟΥΒΩΝ
03/12/16 15:00 ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
03/12/16 15:00 ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ Ν. ΠΥΡΓΟΥ
04/12/16 15:00 ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΑΝΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ
04/12/16 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ Ν. ΠΥΡΓΟΥ
04/12/16 15:00 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΡΕΠΟ: ΣΚΕΠΑΣΤΗ

 

2ος Ομιλος

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ σκορ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ 0-0
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 1-2
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔAΣ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΕΡΜΗΛΙΟΣ 0-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ 3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 9-1
ΑΟ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 5-2
ΡΕΠΟ: ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β
1  ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 27
2  ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 25
3  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ* 23
4  ΑΟ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ* 20
5  ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ 17
6  ΕΡΜΗΛΙΟΣ* 15
7  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ (-2) 14
8  ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11
9  ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ* 7
10  ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ* 7
11  ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ* 7
14  ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ* 7
12  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ* 6
13  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ * 6
15  ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ 5

* Με αστερίσκο οι ομάδες που έχουν κάνει το ρεπό τους

EΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ 2ος όμιλος 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
03/12/16 15:00 ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ
03/12/16 15:00 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔAΣ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
04/12/16 15:00 ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ
04/12/16 15:00 ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΒΑΘΕΟΣ
04/12/16 15:00 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
04/12/16 15:00 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
04/12/16 15:00 ΑΝΑΓ.ΕΥΡΙΠΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
ΡΕΠΟ: Α. ΑΦΡΑΤΙΟΥ

 

3ος Ομιλος

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ σκορ
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ 2-2
ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 2-1
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ 3-2
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΑΟ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ 3-2
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ 1-1
ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ 1-2

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β
1   ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 24
2  ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 21
3  ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ 20
4  ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ* 16
5  ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ 15
6  ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ 15
9  ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ 12
7  ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ 10
8  ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ* 10
10  ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 9
11  ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ 6
12  ΚΥΜΗ (-2) 5

* Οι ομάδες με αστερίσκο  έχουν ένα ματς λιγότερο

EΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ  3ος όμιλος 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
03/12/16 15:00 ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
03/12/16 15:00 ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΔΥΣΤΟΥ
03/12/16 15:00 ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
03/12/16 15:00 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΚΥΜΗΣ
04/12/16 12:00 ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ ΣΚΥΡΟΥ
04/12/16 15:00 ΑΟ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ

Comments

comments

Related posts