B’ EΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογίες

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΟΡ
ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 2-0
ΟΠΑ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2-2
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ 2-0
ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ 3-1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 0-1
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 0-0
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ 0-1
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ

 

BAΘΜΟΛΟΓΙΑ B
1  ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ* 22
2  ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 18
3  ΣΚΕΠΑΣΤΗ 16
4  ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ* 15
5  ΑΤΡΟΜ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ* 13
 ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ* 13
 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 13
8  ΑΡΤΕΜIΣΙΑΚΟΣ 12
9  ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ* 11
10  ΑΟ ΩΡΕΩΝ* 10
11  ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ* 8
12  ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ 7
13  ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ 6
 ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ* 6
15  ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ* 1

* Με αστερίσκο οι ομάδες που έχουν κάνει το ρεπό τους

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ  EΠΟΜΕΝΗ 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
26/11/16 15:00 ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΣΚΕΠΑΣΤΗΣ
26/11/16 15:00 ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
26/11/16 15:00 ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΚΗΡΙΝΘΟΥ
26/11/16 15:00 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ ΑΙΔΗΨΟΥ
27/11/16 15:00 ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ
27/11/16 15:00 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΟΠΑ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ Ν. ΠΥΡΓΟΥ
27/11/16 15:00 ΑΤΡΟΜ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΡΕΠΟ: ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΟΡ
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ 0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔAΣ 0-2
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 3-1
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ 2-4
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1-1
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ 0-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΟ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1-2
ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β
1  ΚΑΛΟΧΩΡΙΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 27
2  ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 22
3  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ* 20
4  ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ 17
 ΑΟ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ* 17
6  ΕΡΜΗΛΙΟΣ* 12
7  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ (-2) 11
 ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11
9  ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ* 7
 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ* 7
 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ* 7
12  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ* 6
13  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ* 5
14  ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ 4
 ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ* 4

* Με αστερίσκο οι ομάδες που έχουν κάνει το ρεπό τους

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΕΠΟΜΕΝΗ 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
26/11/16 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΒΑΘΕΟΣ
26/11/16 15:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
26/11/16 15:00 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔAΣ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΤΣΑΛΙΚΗ
26/11/16 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
27/11/16 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
27/11/16 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
27/11/16 15:00 ΑΟ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΑ
ΡΕΠΟ: ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΟΡ
ΑΟ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2-0
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 1-2
ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ 1-2
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ 2-0
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ 4-0
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ 0-0

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β
1  ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 24
2  ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ 20
3  ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 18
4  ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ 14
5  ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ* 13
6  ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ 12
7  ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ 10
8  ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ 9
 ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ* 9
10  ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 8
11  ΚΥΜΗ (-2) 5
 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ 5

* Κάρυστος και Σκύρος έχουν έναν αγώνα λιγότερο

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΕΠΟΜΕΝΗ 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
26/11/16 13:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΒΡΥΣΗΣ
26/11/16 15:00 ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΚΟΣΚΙΝΩΝ
27/11/16 15:00 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
27/11/16 15:00 ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΖΑΡΑΚΩΝ
27/11/16 15:00 ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
27/11/16 15:00 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

 

Comments

comments