Σε ποιο γήπεδο θα πάτε το Σαββατοκύριακο

ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ Ωρα 4.30 ΓΗΠΕΔΟ
Α’ ΕΠΣΕ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ
Α’ ΕΠΣΕ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
Α’ ΕΠΣΕ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ ΚΗΡΙΝΘΟΥ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΝ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ Π. ΛΑΟΥ
Β-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ
Β-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ ΚΡΙΕΖΩΝ
Β-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ
Β-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Γ-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ Ωρα 11.30 ΓΗΠΕΔΟ
Γ-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ ΒΑΤΩΝΤΑ
Γ-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ Ωρα 12.00 ΓΗΠΕΔΟ
Β-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΣΚΥΡΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ Ωρα 12.30 ΓΗΠΕΔΟ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΙΔΗΨΟΥ
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ ΚΥΜΗΣ
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΥΛΛΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ Ωρα 1.00 ΓΗΠΕΔΟ
Γ-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ Ωρα 2.00 ΓΗΠΕΔΟ
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ Ωρα 4.00 ΓΗΠΕΔΟ
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΔΗΜ. ΧΩΡΑΦΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ Ωρα 4.30 ΓΗΠΕΔΟ
Α’ ΕΠΣΕ ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗΣ
Α’ ΕΠΣΕ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
Α’ ΕΠΣΕ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
Α’ ΕΠΣΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΒΑΤΩΝΤΑ
Α’ ΕΠΣΕ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΙΔΗΨΟΥ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΝΩΣΗ  ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΠΗΛΙΟΥ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΠΑΛΙΟΥΡΑ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ Π. ΛΑΟΥ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΤΣΑΛΙΚΗ
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ ΖΑΡΑΚΩΝ
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ ΚΑΝΗΘΟΥ
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΑΝΑΓ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ ΒΑΘΕΟΣ

egnomi.gr

Comments

comments