Οι διαιτητές στους αγώνες των πρωταθλημάτων ΕΠΣΕ

 

A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. – ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ.
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡ. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣ. – ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ.
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. – ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ.
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠ. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ  – ΚΟΤΤΑΡΑ
ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΣΕΓΚΟΣ ΓΕΩΡ. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣ. – ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ.
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. – ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ.
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ  – ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡ. ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. – ΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος ομιλος
ΑΤΡΟΜ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ –  ΑΚΡΑΤ. ΚΕΧΡΙΩΝ ΣΕΓΚΟΣ ΓΕΩΡ. ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ  – ΡΟΥΜΠΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ  – ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. – ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ.
ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. – ΣΑΚΑΡΑΚΗΣ ΑΝ.
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝ. – ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜ.
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ  – ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ. – ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος ομιλος
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ. – ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ.
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ – ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. – ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. – ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ. ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. – ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ.
ΑΝΑΓΕΝ.Η ΑΦΡΑΤΙΟΥ – ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. – ΜΠΟΥΓΑΣ ΑΓΓ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. – ΑΠΟΛΛΩΝΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ. – ΦΕΡΓΑΔΗ ΧΡ.
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜ. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. – ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ.
Β‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος ομιλος
ΚΥΜΗ – ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ. – ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ.
ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ – ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡ. – ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ. – ΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ.
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ – ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΚΑΝΤΑΡΗΣ ΚΩΝ. – ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ.
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ. – ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ.
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ  – ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος ομιλος
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ  – ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ  –  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝ. – ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜ.
ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ. – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος ομιλος
ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠ. ΤΣΑΛΛΑ ΗΛ. – ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣ.
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ. ΡΕΤΣΑΣ  – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ. – ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ.
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡ. ΚΕΚΑΚΟΣ ΔΗΜ. – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ ΕΥΑΓ.
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣ. – ΡΙΖΟΣ ΑΛΕΞ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡ. ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ. – ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος ομιλος
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ – ΑΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΠΟΥΓΑΣ ΑΓΓ. – ΓΑΒΑΘΟΓΛΟΥ ΑΠ.
ΑΝΑΠΟΔΟΣ –  ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ. ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΣΤΕΛ. – ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΘΕΟΔ.

Comments

comments