ΕΣΚΑΣΕ: Ολα τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες

ΑΝΔΡΩΝ Α ΣΚΟΡ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 75-62
ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ 93-54
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 61-86
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 71-51
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΓΣ ΙΤΕΑΣ 88-72
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 83-70
ΑΝΔΡΩΝ Β ΣΚΟΡ
ΠΡΩΤΕΑΣ-ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 70-45
ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 91-75
ΚΑΔΜΟΣ-ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 70-82
ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΣ ΜΟΥΤΑ 53-67
ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ-ΑΟ ΜΩΛΟΣ 71-61
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΛΙΜΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ 71-41
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 60-68
ΑΝΔΡΩΝ Γ ΣΚΟΡ
ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ 59-73
ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ 55-48
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 76-60
ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 72-79
ΑΤΛΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 78-41
ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ-ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ 66-60
ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ-ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 58-68
ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ 64-57
ΕΦΗΒΩΝ ΣΚΟΡ
ΛΟΚΡΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 20-0
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΚΟΡ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ- ΣΥΛΛΑΣ 38-64
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 71-35
ΠΑΙΔΩΝ ΣΚΟΡ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ-ΑΤΛΑΣ 65-61
ΚΑΔΜΟΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 62-70
ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 60-48
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 69-58
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ 63-59
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΚΟΡ
ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 34-50
ΣΥΛΛΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 87-53

 

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η αγωνιστική)

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘ.
1 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 30
2 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 29
3 ΜΑΚΑΡΟΣ 29
4 Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 27
5 Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ 26
6 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 25
7 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 24
8 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 23
9 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 20
10 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 20
11 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 19
12 ΣΥΛΛΑΣ 16

 

B’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α’ ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘ.
1 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 21
2 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 19
3 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 19
4 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 18
5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16
6 ΕΡΕΤΡΙΑ 15
7 ΚΑΔΜΟΣ 13
8 ΛΙΜΝΗ 11

B’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β’ ΟΜΙΛΟΣ (σε 12 αγώνες)

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘ.
1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 24
2 ΜΠΟΥΚΑΛΗ 20
3 ΜΩΛΟΣ 18
4 ΚΥΝΟΣ 17
5 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔ. 17
6 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 16
7 ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 16
8 ΜΟΥΤΑ 16

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ.
1 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 4 8
2 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 4 7
3 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ 4 6
4 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ 4 5
5 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 4 4

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ.
1 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4 7
2 ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ 4 7
3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 4 7
4 ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 4 5
5 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 4 3

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ.
1 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 4 8
2 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 3 5
3 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3 4
4 ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ 3 4
5 ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 3 3

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ.
1 ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ 4 8
2 ΑΤΛΑΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 4 7
3 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. 4 6
4 ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ 4 5
5 ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 4 4

 

ΕΦΗΒΩΝ – Β’ ΦΑΣΗ-Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ.
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 4 8
2 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 5 7
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 3 5
4 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 5 4
5 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 3 3

ΕΦΗΒΩΝ – Β’ ΦΑΣΗ-Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ.
1 ΓΣ ΙΤΕΑΣ 3 6
2 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 2 4
3 ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ 2 3
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 4 3
5 ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 3 3

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β’ ΦΑΣΗ-Α’ ΟΜΙΛΟΣ

AΓ. ΒΑΘ.
1 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4 8
2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ 4 6
3 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 4 7
4 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 3 4
5 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 3 3
6 ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΩΝ 2 3
7 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 2 2

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β’ ΦΑΣΗ-Β’ ΟΜΙΛΟΣ

AΦ. ΒΑΘ.
1 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 3 6
2 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 3 5
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 3 5
4 ΑΟ ΜΩΛΟΣ 4 4
5 ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ 3 4
6 ΑΤΛΑΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 3 4
7 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 3 4

egnomi.gr

Comments

comments

Related posts