Σε ποιο γήπεδο θα πάτε το Σαββατοκύριακο

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ Ωρα 1.00 ΓΗΠΕΔΟ
Β-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΖΑΡΑΚΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ Ωρα 3.30 ΓΗΠΕΔΟ
Α’ ΕΠΣΕ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
Α’ ΕΠΣΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. ΒΑΤΩΝΤΑ
Α’ ΕΠΣΕ ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Π. ΛΑΟΥ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ Ν. ΠΥΡΓΟΥ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ ΓΟΥΒΩΝ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΑΙΔΗΨΟΥ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΑΝ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ
Β-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡ. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΒΡΥΣΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ Ωρα 11.00 ΓΗΠΕΔΟ
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ Ωρα 11.30 ΓΗΠΕΔΟ
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΒΑΘΕΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ Ωρα 12.00 ΓΗΠΕΔΟ
Γ-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΣΠΑΘΑΡΙ-ΚΑΛΥΒΙΑ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΣΠΑΘΑΡΙΟΥ
Γ-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΚ Ν.ΠΥΡΓΟΥ ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ Ν. ΠΥΡΓΟΥ
Γ-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΛΙΜΝΗΣ
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ. Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ ΒΑΤΩΝΤΑ
Γ-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Γ-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΑ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ Ωρα 12.15 ΓΗΠΕΔΟ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝ. ΕΥΡΙΠΟΥ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ Ωρα 3.00 ΓΗΠΕΔΟ
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ ΑΒΑΝΤΙΔΕΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ Ωρα 3.30 ΓΗΠΕΔΟ
Α’ ΕΠΣΕ ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ ΤΡΙΑΔΑΣ
Α’ ΕΠΣΕ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΓΥΜΝΟΥ
Α’ ΕΠΣΕ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
Α’ ΕΠΣΕ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΟ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΛΑΜΨΑΚΟΥ
Α’ ΕΠΣΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ Π.Σ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΑΝ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΒΑΘΕΟΣ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΠΑΛΙΟΥΡΑ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
Β-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΦΥΛΛΩΝ
Β-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΔΡΟΣΙΑΣ
Β-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
Γ-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΑΝ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ ΚΡΙΕΖΩΝ

egnomi.gr

Comments

comments

Related posts