Β’ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα, βαθμολογίες, επόμενη αγωνιστική

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΟΡ
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 1-0
ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 4-1
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 1-1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ 5-0
ΑΡΤΕΜIΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ 4-2
ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ 6-1

 

Β’ – 1ος Όμιλος ΑΓ. Β
1 ΑΟ ΩΡΕΩΝ 16 41
2 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ 15 34
3 ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 16 33
4 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 16 30
5 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 15 29
6 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 16 29
7 ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 16 24
8 ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ 16 19
9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 16 15
10 ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ 16 13
11 Π.Σ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ (-12) 16 12
12 ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ (-2) 16 8
13 ΕΛΛΗΝΙΚΑ 16 8
14 ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ 16 4

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΗ ΓΗΠΕΔΟ
31-1-18 4.00 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΚΕΧΡΙΩΝ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
3/02/18 15:15 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ Ν. ΠΥΡΓΟΥ
3/02/18 15:15 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΚΡΑΤ. ΚΕΧΡΙΩΝ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
3/02/18 15:15 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Θα ορισθεί
3/02/18 15:15 ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
4/02/18 15:15 ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ Ν. ΠΥΡΓΟΥ
4/02/18 15:15 ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
4/02/18 15:15 ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ ΠΗΛΙΟΥ

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΟΡ
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 6-1
ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3-0
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1-1
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 3-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 2-4
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ 0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0-1

 

Β’ – 2ος Όμιλος ΑΓ. Β
1 ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 16 43
2 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 16 36
3 ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 15 36
4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 16 26
5 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 15 25
6 ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 16 23
7 ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 16 22
8 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16 19
9 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 16 18
10 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16 15
11 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ 16 15
12 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 16 13
13 ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 16 13
14 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 16 10

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ  2ος όμιλος ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ ΓΗΠΕΔΟ
31-1-18 3.30 ΑΟ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΠΑΛΙΟΥΡΑ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ  2ος όμιλος 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
3/02/18 15:15 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΠΑΠΙΛΑ
3/02/18 15:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΝΑΓ.  ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΒΑΘΕΟΣ
4/02/18 11:45 ΑΝΑΓ. ΕΥΡΙΠΟΥ ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ Π. ΛΑΟΥ
4/02/18 15:15 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4/02/18 15:15 ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
4/02/18 15:15 ΑΟ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΠΑΛΙΟΥΡΑ
4/02/18 15:15 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Π. ΛΑΟΥ

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΟΡ
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ 1-2
ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ 1-0
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ 2-0
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧ. 3-3
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΕΡΜΗΛΙΟΣ 1-2
ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 0-3 ΑΑ
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΡΕΠΟ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ απο αναβολή ΣΚΟΡ
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 3-0

 

Β’ – 3ος Όμιλος ΑΓ. Β
1 ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ 15 37
2 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ 15 32
3 ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 14 28
4 ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ 14 27
5 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 15 27
6 ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ 15 23
7 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧ. 15 22
8 ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ 15 19
9 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ 14 18
10 ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 15 13
11 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ 15 13
12 ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ 15 12
13 ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ (-9) 15 -9

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ  3ος όμιλος 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
3/02/18 15:15 ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΑΟ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ ΖΑΡΑΚΩΝ
3/02/18 15:15 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
4/02/18 11:30 ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΣΚΥΡΟΥ
4/02/18 15:15 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
4/02/18 15:15 ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ 3-0 α.α.
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡ. ΡΕΠΟ

egnomi.gr

Comments

comments